Uwaga! będzie się działo…. ZACZYNAM od nowa!

Podobno, kiedy człowiek robi plany, Bóg ma niezły ubaw. Odnoszę wrażenie, że w moim przypadku ten śmiech nie ma końca…. właśnie dlatego, ja też będę się już tylko śmiać i uśmiechać do wszystkich. A co mi tam!

mamanaobcasach.zaczynamodnowa.

Jak zauważyłaś moja droga Czytelniczko, długo mnie tutaj nie było, blog zamarł, choć w życiu działo się często zbyt dużo. To nie był najlepszy czas, a lekcja charakteru i pokory wobec życia.                                                                                                                             Z perspektywy obecnego patrzenia i siedzenia (które przy okazji mogłoby się wziąć trochę do roboty na jakiejś siłowni czy coś 😉 ) stwierdzam, że doświadczenie ważne i budujące mnie jako jednostkę, jako człowieka, kobietę i matkę.

 Jestem pewna, że nie jedna z Was ma w swoim sercu szufladkę  KONIEC DROGI -ZNAJDŹ  NOWĄ i ciesz się życiem!

Ja otwieram właśnie tę NOWĄ i zaczynam od nowa i uśmiecham się, bo dla mnie świeci słońce! A jak zacznie padać deszcz to, jak mawiało jeszcze niedawno moję dziecię – to nić założym gumaki i będziem skakać jak Peppa Pig 😉

Miłego weekendu Dziewczyny! Pochwale się, jadę po inspiracje, po blogowego kopniaka, napatrzę się, napalę 😉  będę się dobrze bawić i brać…  i czerpać i jeszcze raz brać, by więcej dać z siebie. Gdynia!

mamanaobcasach.zaczynamodnowa.

Do zobaczenia, BUZIAKI!

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Jedna myśl nt. „Uwaga! będzie się działo…. ZACZYNAM od nowa!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>