Współpraca

witaj!Ciesze się, że jesteś

zacznę od kilku słów o sobie

Jestem Paula z wykształcenia polonistka i pedagog, a od niedawna Mama z głową pełną pomysłów. Żyję pełnią życia i nie znoszę nudy! Najbardziej w życiu cenię swoją rodzinę, ta miłość inspiruje mnie każdego dnia i sprawia, że mam tę moc! Dom i ogród umożliwiają, realizację dekoratorskich zamiłowań   – piękno ciepło i elegancja – to moje hasło przewodnie.

Blog to miejsce dla mam, ale nie tylko! coś dla siebie znajdą tu również aktywne i ambitne Dziewczyny, które kochają życie!
Pragnę zarażać swoją energią, optymizmem i zachęcać do zmian, które uproszczą życie.                                                                                                                                      Na poważnie i z humorem stawiać wyzwania, a czasami po prostu zrelaksować.

Chcesz podjąć interesującą współpracę?  – super trafiłeś, jestem otwarta na propozycję, a moja wyobraźnia nie zna granic!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>